Батутна арена ТЦ Мельница

Батутний комплекс — гордість нашого центру!

Батути це не тільки розваги але і спорт! Стрибки на батуті гарантують заряд бадьорості та гарний настрій, веселий настрій в процесі гри і після неї. Батути мають масу переваг перед іншими видами рухової активності!

Батут дозволяє придбати гарну поставу, граціозну ходу, сформувати правильне статура. Це особливо важливо для дітей і підлітків, у яких йде формування мускулатури.

Для малюків батут просто необхідний, так як в дитячому віці вкрай важливо, щоб фізичне формування дитячого тіла проходило правильно і з адекватними віку навантаженнями. Для них це своєрідний варіант спортивного тренажера, на котороммалишу завжди буде цікаво займатися. При цьому, отримуючи задоволення від стрибків і короткого ширяння в повітрі, непомітно для себе дитина формує свій опорно-руховий апарат, розвиває моторику рук і ніг, покращує координацію рухів.

Займаючись на батуті, дитина постійно вдосконалює свої вміння і навички, поліпшує роботу серцево судинної системи, зміцнює імунітет і власне здоров’я, розвивається вестибулярний апарат.

Для дітей активні фізичні заняття стають доброю звичкою, що неодмінно позначиться в майбутньому. А головне дитина сам дозує свої заняття на батуті.

І звичайно ж подушка вільного падіння подарує незабутні емоції дитині, гірки і басейн з м’якими кубиками зробить ваш відпочинок і відпочинок вашої дитини яскравим і емоційним!

Батут це весело! І пам’ятайте! В процесі стрибків виробляється гормон щастя!