Лабіринт ТЦ Мельница

Багатофункціональний ігровий комплекс «Лабіринт»

Одна з найпопулярніших дитячих розваг на сьогоднішній день. Проходження лабіринту може виявити або сформувати в дитині такі життєво важливі навички, як лідерство, вміння приймати відповідальні рішення і цілеспрямованість у досягненні поставлених завдань, здатність протидіяти новим викликам на шляху перешкодами.

Різноманітність гірок для різного віку приємно здивує вашого малюка! Ні для кого не секрет, що діти просто обожнюють кататися на гірках! Дитина перших років життя тільки вчиться володіти своїм тілом, здійснювати усвідомлені руху. У нього розвивається координація руху одночасно розвиваються витривалість і спритність, подолання страху висоти, малюк вчиться орієнтуватися в просторі. Всі ці найважливіші вміння освоюються, в першу чергу, в процесі активних ігор.

Також гра в лабіринті допоможе дитині розвинути перші навички соціалізації з іншими дітьми, своїми однолітками. Колективне проходження перешкод в ігровій формі навчає дітей взаємодії і взаємовиручку в командній роботі. Це одне з важливих умінь, яка формується в нас з самого дитинства, і має великий вплив надалі у всіх етапах життя.